implant
Tüm Saç Renkleri

Rihanna’nın Kullandığı Saç Renkleri

Ünlü yıldızların moda dünyası için birçok öncülükleri vardır. Ünlü yıldızlar bir nevi bizlere kılavuzluk eder.  Ünlü yıldız Rihanna’da sadece şarkıları ile değil tercih ettiği saç renkleri ve modelleri ile de ilgi odağı. Karşınızda saç renkleri ile moda dünyasına yön veriyor.

Rihanna Saç Renkleri


Çikolata Kahve Saç Rengi

Rihanna müzik dünyasına ilk girdiği yıllarda çikolata kahve saç rengini kullanmaktaydı. Bu saç rengi kendisine doğal bir görünüm ve tatlılık sağlıyordu ve cilt rengine mükemmel uyum sağlamıştı.

Çikolata Kahve Hangi Cilt Tonlarına Yakışır?
Çikolata kahve saç rengi hemen hemen tüm cilt tonlarına yakışır. Esmer cilt tonuna sahip bayanlara daha cool ve tatlılık katarken , beyaz tenlilerde seksi ve şehvetli bir görünüm sağlar.

Çikolata Kahve Saç Rengi Boya Numaraları
Wella Koleston çikolata kahve 6/7
Loreal Excelence çikolata kahve saç boya numarası 6.35
Garnier Doğal saç boyası serisi çikolata kahve saç boya numarası 5.52

Rihanna Kızıl Saç Rengi
Kimse Rihanna’nın kızıl saçlı olacağını beklemiyordu ama dünya yıldızı karşımıza Kasım 2010’da kızıl saç rengi ile çıkarak herkesi fazlasıyla etkiledi.Ve ünlülerin en sevdiği renklerden biri oldu ve günümüzde birçok kızıl saçlı süper yıldız görmeye başladık.

Kızıl saç rengi kimlere yakışır ?
Kızıl saç renginin açık tenli bayanlarda daha etkileyici bir duruşu olduğu, renkli gözlerle olan uyumu tartışılmazdır.Oldukça çekici bir renk olduğu için makyaj yapmanıza gerek kalmaz.Makyaj yapmak istiyorsanız da abartmadan far ve allık kullanabilirsiniz.

Kızıl Saç Rengi Boya Numaraları
Koleston Naturals Saç Boyası 3/66 Kızıl Kestane
Wella Koleston Perfect Saç Boyası 5.4 Kızıl Kestane
Palette natural colors 4.68 kızıl

Rihanna Gri Saç Rengi
Şimdiye kadar saçlarını kumral, kızıl, siyah, sarı renklerde gördüğümüz Rihanna gri saç rengini dünyaya tanıtan isimlerin başında ve onun uzun saçları ile gri gölgeler mükemmel görünüyordu. Rihanna’nın saçlarının tonu `buz grisi`bunuda belirtelim.

Gri Saç Rengi Boya Numaraları
Jeans Color Su Bazlı Amonyaksız Saç Boyası (Gri-Shine Grey)
Neva Color Premium Gümüş Gri Tonlayıcı Krem Boya
Omega Plus ın Silver

Gri Saç rengi kimlere yakışır ?
Gri soluk ve nötr bir saç rengi olduğundan her cilt tonuna uyum sağlamaz ama sıcak makyaj ile kullanıldığında herkese yakışır.

Rihanna Siyah Saç Rengi
En çarpıcı pop yıldızlarından biri olan, saç evriminde sayısız renkle gördüğümüz Rihanna siyah saç rengi ile çok naturel görünüyor. Şık ve asil bir görünüm arayanlar Rihanna’nın mat siyah saçlarını deneyebilir.

Siyah saç rengi kimlere yakışır ?
Esmer bayanlar zaten doğuştan doğal olarak siyah saça sahiptir ve bu onlara gizemli, çekici bir hava katar.Beyaz tenli bayanlarda da siyah saç rengi oldukça doğal olup daha genç ve canlı bir görüntü oluşturur.

Siyah Saç Rengi Boya Numaraları
L’oréal Paris Excellence Creme Saç Boyası 1.01 Derin Saf Siyah
Koleston Set 2.0 Siyah Saç Boyası

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et