implant
Tüm Saç Renkleri

Rihanna kızıl saç modelleri

Kim demiş esmere kızıl saç yakışmaz diye? Rihanna bu teoriyi kızılın binbir tonunu kullanarak defalarca çürütmüş durumda. Uzun bir dönem kızıl saç kullanmış ve bu süre zarfında kızılın farklı tonlarını deneyerek her rengi de kendine yakıştırmayı bilmiştir. Sizin favori kızıl tonunuz hangisi?

alg_rihanna_red_hair GQ Style UK January 2011 - Rihanna by Simon Emmett 17 redhair redhair_Rihanna ponytail

Rihanna_Red_Hair Rihanna+loud+artwork+HQ+PNG
Rihanna+rihsus rihanna-12-e1296947961217 rihanna-2011-red-hair-17 Rihanna-Fabolous-Magazine Rihanna-long-red-hair1 Rihanna-Red-Curly-Hair
Rihanna-Red-Hair rihanna-red-hair01 Rihanna-red-hair-top-bun-Hairstyle rihanna-short-red-hair rihanna-sm rihanna-sm-ice-cream rihanna-sm-video rihanna-sm-video-premiere Rihanna-Whats-my-name-02 31 934c126fa45340c1b5a75fc86d4fa8c0

implant

Yazar

İlgi alanlarında müzik, sinema, tarih ve seyahat bulunan Gülşah tabii ki aynı zamanda Kadına dair konular ile de ilgilenmektedir. Özellikle Saç modelleri, Boyalar, sokak stilleri - kombinler ile ilgili konuları Bakımlı kadında paylaşmaktadır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et