Tüm Saç Renkleri

Retro Mayolar

Retro mayoların çok keskin bir tarzı yok boydan kapalı, genellikle iki renk, puantiyelerin çok kullanıldığı omuzdan askılı tarzlar genellikle retro havasını vermekte. Retro bikiniler kadar çok ilgi görmese de bence bu tarzlar çok daha hoş. Bu modellerin bazıları markaların bu yılın koleksiyonlarından. Satın almak istediğiniz mayo modeli ( Eğer varsa) sizin için araştırabilirim. Yorum da sormanız yeterli. Bir diğer retro bikiniler burada.


orgu-bikini-17


2013bikini-mayomodelleri (85)

2013bikini-mayomodelleri (19)
2013-kom-bikini-modelleri5 (430x523)

2013-kom-bikini-modelleri1 (425x521)
2013bikini-mayomodelleri (7)
taslı mayo bıkını3121773-hadise-bostanci-konser-mayo--1retro-mayo-1retro-mayo-2retro-mayo-3retro-mayo-4
retro-mayo-5retro-mayo-6retro-mayo-7

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et