Tüm Saç Renkleri

Retro Makyaj Modelleri

Retro Makyaj nasıl yapılır, hangi renkler kullanılır ve hangi aksesuarlar ile uyumludur gibi sorularınız cevabını hazırladığım konumuzda bulabilirsiniz.

Retro makyajın en belirgin özelliği beyaz bir ten ve tablo gibi pürüzsüz bir görüntü. Gözler belirgin ve dudaklarda dikkat çeken yoğun renkli rujlar. Özellikle belirgin dudak çevresi, belirgin keskin hatlı kaşlar ve dikkat çeken kuyruklu eyeliner!

Marlin Monroe retro makyajın en çok bilindiği yüzlerden birisi hiç şüphesiz. Retro makyajı siz de tüllü mini şapkalar, saç bantları veya çiçekler ile hareketlendirebilirsiniz.

 

retro-makyaj-modelleri

retro-makyaj-modelleri1

retro-makyaj-modelleri2

retro-makyaj-modelleri3

retro-makyaj-modelleri4

retro-makyaj-modelleri5

retro-makyaj-modelleri6

retro-makyaj-modelleri7

retro-makyaj-modelleri8

retro-makyaj-modelleri9

retro-makyaj-modelleri10

 

6 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Merhaba !!
Ben bakımlıkadın.net'in moda editörü ve medya sorumlusu Şule BAŞER. Bana sormak istediğiniz soruları lütfen konularıma yorum yaparak sorunuz.
[email protected]

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et