implant
Tüm Saç Renkleri

Rabia Karaca Saç Rengi ve Modelleri

Beyaz tv’de sunuculuk yapan ve yüzüne yaptırdığı estetik ile magazin gündemine sıklıkla gelen Rabia karaca burnuna , çenesine estetik. Dudaklarına botoks yine yüzüne yüz gerdirme, kirpiklerine ise takma kirpik takmış.

Tam bir estetik güzeli olan Rabia açık buğday tenli ve sıcak bir cilt tonuna sahip. Tamamen açık platin saç rengi ve hatta gümüş saç rengi dediğimiz kar beyazı platin saç rengini de deneyen Rabia yine açık platin sarı saç renklerini de kullanmayı seviyor.

Saç kesimi olarak genellikle omuzlarına kadar uzanan orta uzunlukta saç kesimlerini kullanan ve düz saç modellerini kullanmayı seven Rabia ‘nın saçları sürekli açık sarı ve platin sarısı saç rengi kullandığı için ince ve zayıf.

implant
Rabia Karaca Saç Rengi
@rabiakaracaonline

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et