Tüm Saç Renkleri

Quick Fix Facials – Anti Blemish Mud Mask – Yüz Maskesi

Yağlı ve gözenekli, sivilceye eğilimli ciltlerde kurtarıcı olan bu maskeyi kendi çevreme de sıklıkla öneriyorum. Özellikle kış aylarında bile kurumayacak kadar yağlı olan ciltlerde sivilce oluşumu sürekli devam eder.

Quick Fix Facials – Anti Blemish Mud Mask bunu engellemekle kalmıyor aynı zamanda gözenekleri de sıkıştırarak, cildinizin gün içinde maruz kaldığınız kirli havadan etkilenmemesi için bir zırh görevi görüyor.

Haftada 3 kez kullanmanızı öneririm. Nemli cildinize kalın bir tabaka halinde sürerek tamamen kurumasını bekleyin. Daha sonra soğuk suyla yıkayın. Ardından günlük nemlendiricinizle işlemi tamamlayabilirsiniz.

quick fix facials -  anti blemish mud mask - yüz maskesi
Quick Fix Facials – Anti Blemish Mud Mask – Yüz Maskesi

Gözeneklere etkisi sebebiyle özellikle makyaj öncesinde vazgeçilmez maskeniz olacak! Ürünü online alışveriş sitelerinde bulabilirsiniz. Fiyatı 29 TL’dir.

Kullanıcı Yorumları

Olumlu

Mor rengini 16.90 a satin aldim ve piyasada siyah noktalar icin en etkili maskelerden biri oldugunu dusunuyorum.banyodan sonra nemli cildimin uzerine uyguluyorum.kuruyunca ilik suyla temizliyorum ve tertemiz bir cilt.ben de sivilce yapmadi.ayrica makyajdan once uygulayinca fondoteniniz cok daha guzel bir sekilde oturuyor kusma yapmiyor.

Kaynak: Süslü Sözlük

Olumsuz

Cildim karma ve alerjik. sivilceye yatkınlığım var ama tamamen ürüne bağlı. cilt bakımında doğru ürünleri kullandığım için altı aydır tek bir sivilce bile çıkmadı. bu ürünü kullandıktan 1 gün sonra yanağımda kocaman sivilce değil artık başka bir oluşum acıdan kıvrandıran çıbanımsı bir şey çıktı. rutinimdeki tek değişiklik olduğu için direkt bu üründen olduğunu anladım. doktora gitmemi gerektirecek kadar fenaydı. doktor içeriğinin cildime ağır gelmiş olabilecegini söyledi. şimdilik geçti ama sonuçta izi 6 ay geçmez. özetlersem asla önermem

Kaynak: Süslü Sözlük

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et