Tüm Saç Renkleri

Push up İç Çamaşırları Ve Pantolonlarla Dipdiri Görünün!

Push up destekli iç çamaşırlar ya da push up dikişli pantolonlarla diri ve fresh bir vücut görünümüne kavuşacağınızı biliyor musunuz?

‘Push up’ Sütyenlerin özellikleri nelerdir?

‘Push up’ ın Türkçe karşılığı ‘havaya it’ anlamına geliyor.  Sütyenler ve altınızda kullanacağınız push up korselerden giydiğinizde Brezilya poposuna anında sahip olabiliyorsunuz. Aramızda ‘push up’ ı bir marka sananlar olsa da siz bu yanılgıya düşmeyin sakın. Şimdilerde birçok bayanın kurtarıcısı gibi. Yerli / yabancı birçok çamaşır markasının ürettiği push upların ilk tasarımcıysa Victoria Secret…

Sütyen ve korseler iç kısımlarında bulunan ‘cup’ keselerindeki küçük yastık dolgulu iç malzemelerle destekleniyor. Öte yandan her push up destekli sütyenin tasarımı ve dikiş yapısı da farklı. Zira her bir markanın serisinde ki destek ve sıkıştırma noktası aynı değil.

  • Misal bazı push up sütyenler sıkı askılarla göğüsleri yukarı çekerken,
  • Bazılarıysa yandan küçük sizelerle dikilerek piyasaya sürülüyor.

Bu nedenlerle göğüs kaldırma ya da büyütme operasyonlarından korkup çekinenler için ideal ürünlerden diyebiliriz.

Küçük Göğüslü kadınlar bu Sütyenleri Kullanmalı

Bu arada küçük göğüslü bayanlar tam destekli olanlarından satın aldığında adeta kabından taşarcasına büyük göğüslere sahipmiş gibi görünebiliyor. Bazıları içinde ki süngerli cuplardan, kimileriyse silikon haznelerinden oluşuyor.

Giysilerinizde mükemmel göğüs dekoltesi ve kıyafetlerinizin içinde mükemmel formda göğüsler istiyorsanız bunlardan kullanabilirsiniz.

Dolgun Kalçalar için Kullanabilirsiniz.

Push up kalça destekleyici korse modelleriyle dolgun yuvarlak kalçalara kavuşarak dar pantolonlarla da mükemmel görünümler sergileyebilirsiniz. Üstelik de bildiğiniz gibi şimdilerde Brezilya poposu çok trend. Ayrıca birçok ünlü markanın tasarladığı push up dikişli pantolonlarda kalçaları yukarı kaldırarak aynı efektleri yaratabiliyor.

push up i̇ç çamaşırları ve pantolonlarla dipdiri görünün! 1

push up i̇ç çamaşırları ve pantolonlarla dipdiri görünün! 2

push up i̇ç çamaşırları ve pantolonlarla dipdiri görünün! 3

push up i̇ç çamaşırları ve pantolonlarla dipdiri görünün! 4

push up i̇ç çamaşırları ve pantolonlarla dipdiri görünün! 5

push up i̇ç çamaşırları ve pantolonlarla dipdiri görünün! 6

push up i̇ç çamaşırları ve pantolonlarla dipdiri görünün! 7

push up i̇ç çamaşırları ve pantolonlarla dipdiri görünün! 8

 

 

 

3 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et