Tüm Saç Renkleri

Punk Tarzı ♥

Punk Kelimesinin Anlamı: Değersiz, Kalitesiz, Boş

Punk Tarzını 1960’lı yıllarından bu yana görmekteyiz. Punk tarzı değişik hareket ve giyinişleriyle her zaman dikkat çekici olmuştur. Bu tarzda genel olarak daha sert renkler kullanılakta. Punk tarzın aksesuarları genel olarak çivili akesesuarlardır. Ağırlıklı olarak Siyah rengi kullanılır ve Çok asi bir tarzdır.

punktarzıpunktarzı (1)punktarzı (2)punktarzı (3)

punktarzı (4)punktarzı (5)
punktarzı (6)punktarzı (7)punktarzı (8)punktarzı (9)punktarzı (10)punktarzı (11)
punktarzı (12)punktarzı (13)punktarzı (14)punktarzı (15)punktarzı (16)punktarzı (17)punktarzı (18)punktarzı (19)punktarzı (20)punktarzı (21)punktarzı (22)punktarzı (23)punktarzı (24)punktarzı (25)punktarzı (26)punktarzı (27)punktarzı (28)punktarzı (29)punktarzı (30)punktarzı (31)

8 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Uzun yıllardır moda editörümüz olarak sitemize oldukça katkı sağlayan İgball Gashi Kosova'nın en güzel ve stil sahibi bayanlarından birisi ayrıca. Moda trendleri ve Stil önerilerinde çok değerli yorumlarını bizlere sunuyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et