Tüm Saç Renkleri

Procsin 5ın 1 Kömürlü Yüz Temizleme Jeli

Procsin uygun fiyatlı kimyasal ve bitkisel bileşenleri bir arada kullanan 2005’de faaliyete geçen bir Türk markası. Hayvanlar üzerinde deney yapmayan ilk Türk kozmetik ve cilt bakım ürünleri markalarından biri olduğunu söyleyebiliriz. Procsin’nin 5 in 1 kömürlü yüz temizleme jeli benim sıklıkla kullandığım bir ürün, inceleme yazısında sizlere artı ve eksilerini paylaşacağım.

içeriğinde aktif karbon yani kömür var biliyorsunuz kömür son yıllarda son derece tanınır ve kullanılır oldu. Aktif karbonun görevi; gözenekleri temizlemesi ve gliserol ile cildi nemlendirmesidir. Bu nedenle makyaj ve kirleri temizlemekte sıklıkla kullanılır.

En önemli ve bilinen özelliği ise cildi tahriş etmeden derinlemesine temizler ve cildin doğal nemini korumaya yardımcı olur.

Kömürlü Yüz Temizleme Jeli’ni kimler kullanmalı?

Özellikle yağlı, akneli ve problemli ciltleri tahriş etmeden temizler. Sabun içermez, yağ oluşturmaz, cildi arındırır, düzenli kullanıldığında siyah noktaları gidermeye yardımcı olur.

procsin 5ın 1 kömürlü yüz yıkama jeli
Procsin 5ın 1 Kömürlü Yüz Yıkama Jeli

Artıları

Parfüm içermiyor

Tahriş yapmadı

Sivilce çıkarmadı

Eksileri

Makyaj temizlemek için tek başına yeterli değil.

procsin 5ın 1 kömürlü yüz temizleme jeli 1

1 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et