implant
Tüm Saç Renkleri

Prada 2015 Güneş Gözlükleri

İtalyan tasarımcı Miuccia Prada‘nın yarattığı marka özellikle genç kadınlar tarafından yakından takip edilmekte. 2015 Güneş gözlükleri modelleri‘nin  morden çizgiler taşıdığını söylemekle birlikte sadece üç farklı tasarımın değişik renk kombinasyonları ile sunulduğunu  görüyoruz ki bu markayı yakından takip edenler için hayalkırıklığı yaratabilir. Türkiye de prada mağazaları ve anlaşmalı optik-gözlük mağazalarında bulabilirsiniz. Resmi web sitesinde incelemek için:  prada.comprada-g-01 prada-g-02 prada-g-03 prada-g-04

prada-g-05 prada-g-06
prada-g-07 prada-g-08 prada-g-09 prada-g-10 prada-g-11 prada-g-12
prada-g-13 prada-g-14 prada-g-15

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et