Tüm Saç Renkleri

Plaj Şapkası Modelleri

Yaz tatilini iple çekiyor, markaların yazlık koleksiyonlarına özlemle bakıyoruz:) Bavulunuzu hazırlamaya başladıysanız unutmamanız gereken parçalardan biri de şapka! Gün boyu güneşin altında geçirdiğiniz saatler vücudunuza, en çok da yüzünüze oldukça zarar veriyor. Bu zararı bir nebze azaltmak elbette mümkün. Şapkalar da bu konudaki kurtarıcılardan biri. Üstelik çok da şıklar. Hasır veya kumaş modeller, büyük ya da küçük farklı kesimleriyle dikkat çekiyor. Hele de yaza yakışan canlı renklerin albenisi gözlerden kaçmıyor!

plaj sapkası1

plaj sapkası2

plaj sapkası3

plaj sapkası4

plaj sapkası5

plaj sapkası6

plaj sapkası7

plaj sapkası8

plaj sapkası9

plaj sapkası10

plaj sapkası11

8 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Ayça özellikle Kadınlar için cilt bakımı, güzellik ile ilgili konularda yazmayı seviyor. Bakımlı Kadında var olan yazılarının güncel ve araştırılan konular olduğunu söyleyebiliriz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et