Tüm Saç Renkleri

Pırlanta Tek Taş ve Tamtur Yüzükler

Her ne kadar evlilik teklifi ederken pırlanta tektaş alınsa da evlilik yıldönümlerinde ve doğum günlerinde pırlanta tamtur yüzükler alınabiliyor. Özellikle evlilik tekliflerinde daha özel bir anlam taşıyan tektaş pırlantalar, yıldönümlerinde ve arada olan özel günlerde yerini tamtur pırlanta yüzüklere bırakıyor. Artan döviz kurundan dolayı bir hayli yükselen pırlanta yüzükler, alınması oldukça güç bir hale geldi. Ancak yüzde 50 indirim ile sahip olabileceğiniz yüzükler, yüzünüzü güldürecek. Emel Pırlanta ile pırlanta tamtur ve tektaş yüzüklerde tam %50 indirim sizleri bekliyor.

pırlanta tek taş ve tamtur yüzükler 1

Alacağınız Tüm Pırlantalar HRD Sertifikalı!

Emel Pırlanta, sadece pırlanta satan standart bir mağaza değildir. Sattığı her üründe gerçeklik garantisi ve HRD Sertifikası sunmaktadır. Oldukça uzun yıllar önce kurulan ve günümüzde hala pırlantaların sahtelik ve gerçeklik derecesini ölçen HRD Antwerp firması, Emel Pırlanta ile ayağınıza kadar gelir. Yüzde yüz orijinal pırlanta sertifikası olan HRD Sertifikası, alışverişlerinizde yüzüklerin yanında gönderilmektedir.

pırlanta tek taş ve tamtur yüzükler 2

Pırlanta Tektaş Yüzükler

Pırlanta tektaş yüzükler genellikle evlilik tekliflerinde kullanılmaktadır. Eğer evlilik tekliflerinde alınması ise yoğunlukla ilk yıldönümlerinde tektaş pırlanta yüzük alınmaktadır. Özel ve güzel bir anlam taşıyan tektaş yüzükler, her renk ve modelde mevcuttur. Tam 1.12 karat Pırlanta Tektaş Yüzük, yarım tur pırlanta taşlar ile döşenmiş olup alt kısmında toz pembe rengi ile dikkat çekmektedir. Yüzde 50 indirim ile sadece 5.157₺’ye sahip olabilirsiniz.

pırlanta tek taş ve tamtur yüzükler 3
pırlanta tek taş ve tamtur yüzükler 4

Pırlanta Tamtur Yüzükler

Evliliğinizi canlandırmak veya özel bir kişiye çok özel bir hediye almak için doğru bir seçim olabilir. Pırlanta tamtur yüzükler, istediğiniz ölçülerde ve boyutlarda kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Ayrıca HRD Sertifikasına sahip olan yüzükler, aklınızda ve cebinizde soru işareti bırakmadan almanızı sağlar. 1.70 karat Pırlanta Tamtur Yüzük modeli; sert kıvrımları ve etrafında döşenmiş olan pırlantalar ile göz alıcı bir şekle sahiptir. Sadece 6.795₺ ücret ile taksitli olarak güvenle alabilirsiniz.

pırlanta tek taş ve tamtur yüzükler 5
pırlanta tek taş ve tamtur yüzükler 6
pırlanta tek taş ve tamtur yüzükler 7
pırlanta tek taş ve tamtur yüzükler 8
pırlanta tek taş ve tamtur yüzükler 9
pırlanta tek taş ve tamtur yüzükler 10

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et