Tüm Saç Renkleri

‘Pınar Ay’ Tasarımları

Son derece başarılı tasarımları ile bize göre Türkiye’nin en başarılı moda tasarımcılarından olan Pınar Ay ile iletişime geçip çalışmalarını Bakımlı kadında yayınlamak istedik.

Atölyemiz özel dikim üzerine çalışmaktadır..Ama hazır giyim koleksiyonumuzda var..bunlarda çok yakında farklı şehirlerde tasarım butiklerinde ve internet üzerinden satılmaya başlayacak..Özel dikim yaptığımız birçok ünlü müşterimiz mevcut..Şuan ilgiyle izlenen Merhamet ve Lale Devri dizilerinde de tasarımlarımız yer alıyor..

Çalışmalarımıza https://www.facebook.com/pages/P%C4%B1nar-Ay-Haute-Couture/198083006891755   linkindeki Facebook sayfamızdan da ulaşabilirsiniz..

İstanbul Nişantaşı’nda atölyesi bulunan Pınar Ay özgün tasarımları ile göze çarpmaktadır. Atölyemin vizyonu ‘Modası geçmeyen kumaşlarla zamansız klasik modeller tasarlamak’ diyen Pınar ay işinde bilgisi ve zevkini ortaya koyduğunu belirtmiştir.

Hakkında yapılan Röportaj için (-LİNK-)
8

8 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et