implant
Tüm Saç Renkleri

Pierre Cardin 2015 Mayo Bikini Modelleri

Pierre Cardin 2015  markasının mayo ve bikini modelleri fiyatları bikinilerde 30 ile 80 tl  mayolarda ise 100 ile 120 tl arasında değişiyor.  2015 Pierre Cardin lkbahar yaz  koleksiyonu‘nun da güzel modeller görmek mümkün. Bu ürünlere Pierre Cardin mağazalarından ulaşabilirsiniz. Resmi sitesinden incelemek ve satın almak için pierrecardin.com.trPierreCardinm.ayo-bik Pierre-Cardin-mayo-bikini-1 Pierre-Cardinmayo-bikini-2 PierreCardin-mayo-bikini-3

PierreCardin-mayo-bikini-4 PierreCardin-mayo-bikini-5
Pierre-Cardin-mayo-bikini-6 Pierre-Cardin-mayo-bikini-7 Pierre-Cardin-mayo-bikini-8 Pierre-Cardin-mayo-bikini-9

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et