Tüm Saç Renkleri

Perma İşlemi Ve Defrize Uygulaması

rofleli-sacperma saça kimyasal işlem ile kalıcı dalga verme tekniğidir.yapılan işleminm başarılı olup olmamasına göre 4-6 ay civarında saçta kalıcılık sağlar.permayı düzeltmek için defrize uygulaması yapılmalıdır
Eğer perma işlemi saçı yıpratmış ise defrize uygulaması yapmak sakıncalıdır. aradan zaman geçmeli ve bu zaman içerisinde saça saç bakım kremleri ve kürleri yapılmalıdır.permanant kuvvetli birt ilaç ile yapıldıysa yani alkali nitelikli bir ürün olmuş oluyor saçı yıpratma durumu daha fazla olabilir.düzleştirme işlemi bir kuaför tarafından yapılmalı saça önce bir tutamında deneme yapılmalıdır.kırılma olup olmadığına ve yıpranma derecesine göre işlem yapılmalıdır.

Kuaför bülent

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et