Tüm Saç Renkleri

Penelope Cruz saç rengi ve saç modelleri

Filmlerdeki başarısı kadar güzelliği ile de dikkat çeken İspanyol aktrist Penelope Cruz’un saç modellerinde çok büyük değişiklikler görmeniz mümkün değil. Kendisi esmer güzelliğine yakışan renk tonlarında kalmayı seviyor ve bunu kendine çok güzel yakıştırıyor.

penelope cruz hairstyle (1) penelope cruz hairstyle (2) penelope cruz hairstyle (3) penelope cruz hairstyle (4)

penelope cruz hairstyle
penelope and monica cruz for mng" summer 2008 collection-photocall
penelope_cruz_oscar_2012_hairstyle penelope-cruz61 'broken embraces' film photocall at the 62nd cannes film festival, cannes, france - 19 may 2009 penelopecruzhairstyles_longstraighthairstyle penelope-cruz-hair-styles-5 penelope-cruz-updo-hairstyle
penelope-cruz-updo-hair-style-236x300 penelope-cruz-wedding-hair-styles-for-long-hair penelope-cruz-wedding-hair-styles-for-long-hair3 penelope-cruz-wedding-hair-styles-for-long-hair4 penelope-cruz-wedding-hair-styles-for-long-hair5 2011-penelope-cruz-long-highlights-hairstyles hairdo

5 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

İlgi alanlarında müzik, sinema, tarih ve seyahat bulunan Gülşah tabii ki aynı zamanda Kadına dair konular ile de ilgilenmektedir. Özellikle Saç modelleri, Boyalar, sokak stilleri - kombinler ile ilgili konuları Bakımlı kadında paylaşmaktadır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et