Tüm Saç Renkleri

Pembe Ruj Çeşitleri

Daha önce sizlere   Pembe Ruj Tonları konumuzu sunmuştuk. Ancak bu konumuzda yüz ve ten rengi tiplerine göre pembe ruj çeşitleri ve renk tonlarını sunmak istiyoruz.  Genellikle buğday ve açık tenlilere daha çok yakışan pembe rengin farklı çeşitlerini sizlere sunuyoruz.

pembe_ruj_10 pembe_ruj_9 pembe_ruj_8 pembe_ruj_7

pembe_ruj_6 pembe_ruj_5
pembe_ruj_4 pembe_ruj_3 pembe_ruj_2 pembe_ruj_1(images from Style.com, Style.com, Effortless Chic, Style.com, BellaSugar, Style.com, Elle, The Glitter Guide, Fashionsing, A Beautiful Viewon Life, Style.com, Harper’s Bazaar, Style.com, Style.com, Elle France)

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et