Tüm Saç Renkleri

Pembe Blazer Kombinleri ♥

Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da en trend blazer ceketler arasında pembe blazer ceketler yer alıyor. Bildiğimiz üzere bu ceketler İlkbahar-Sonbahar aylarında kombinlerinizi tamamlarken mükemmel bir görüntüye ulaşmanıza neden oluyor. Hepimiz pembenin ne kadar uyumlu bir renk olduğunu biliyoruz bu yüzden de pembe blazerleri yeşil, turuncu, kahverengi, mavi ve başka birçok renkle kombinleyerek kusursuz bir görüntüye ulaşabilirsiniz.

PembeBlazerCeketKombinleri PembeBlazerCeketKombinleri (1) PembeBlazerCeketKombinleri (2) PembeBlazerCeketKombinleri (3)

PembeBlazerCeketKombinleri (4) PembeBlazerCeketKombinleri (5)
PembeBlazerCeketKombinleri (6) PembeBlazerCeketKombinleri (7) PembeBlazerCeketKombinleri (8) PembeBlazerCeketKombinleri (9) PembeBlazerCeketKombinleri (10) PembeBlazerCeketKombinleri (11)
PembeBlazerCeketKombinleri (12) PembeBlazerCeketKombinleri (13) PembeBlazerCeketKombinleri (14) PembeBlazerCeketKombinleri (15) PembeBlazerCeketKombinleri (16) PembeBlazerCeketKombinleri (17) PembeBlazerCeketKombinleri (18) PembeBlazerCeketKombinleri (19) PembeBlazerCeketKombinleri (20) PembeBlazerCeketKombinleri (21) PembeBlazerCeketKombinleri (22) PembeBlazerCeketKombinleri (23) PembeBlazerCeketKombinleri (24) PembeBlazerCeketKombinleri (25) PembeBlazerCeketKombinleri (26) PembeBlazerCeketKombinleri (27) PembeBlazerCeketKombinleri (28) PembeBlazerCeketKombinleri (29) PembeBlazerCeketKombinleri (30) PembeBlazerCeketKombinleri (31) PembeBlazerCeketKombinleri (32) SONY DSC PembeBlazerCeketKombinleri (34) PembeBlazerCeketKombinleri (35) PembeBlazerCeketKombinleri (36)

Yazar

Uzun yıllardır moda editörümüz olarak sitemize oldukça katkı sağlayan İgball Gashi Kosova'nın en güzel ve stil sahibi bayanlarından birisi ayrıca. Moda trendleri ve Stil önerilerinde çok değerli yorumlarını bizlere sunuyor.

İlgili Yazılar

1 Yorum

Nerde bulabiliriz bu veketlerden

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et