Tüm Saç Renkleri

Pembe Ayakkabı Modelleri

   Merhaba hanımlar. Bu yıl pembe ayakkabılar çok moda! Pembe ve pembe tonlarındaki renklere sahip ayakkabıları, pembeye zıt renkli kıyafetlerle giyip de zıt renklerden oluşan bir şıklık elde edebilirsiniz. Elbiselerle birlikte pembe topuklu ayakkabıları, spor kombinlerde ise pembe spor ayakkabıları tercih edebilirsiniz. Özellikle beyaz, siyah, gri gibi renklerden oluşan kıyafetlerle kullanımı çok yaygın olan pembe ve pembenin diğer tonlarındaki ayakkabılara ben de bir kaç örnek vermek istedim. Bir de pembe bir ruj ve pembeli bir çantayla kombininizi tamalarsanız, tüm gözler üzerinizde olur. Buyrun sizler için seçtiğim bir kaç pembe ayakkabı modellerine bir göz atın.

pembe-ayakkabı-modelleri-1 pembe-ayakkabı-modelleri-2 pembe-ayakkabı-modelleri-3 pembe-ayakkabı-modelleri-4

pembe-ayakkabı-modelleri-5 pembe-ayakkabı-modelleri-6
pembe-ayakkabı-modelleri-7 pembe-ayakkabı-modelleri-8 pembe-ayakkabı-modelleri-9 pembe-ayakkabı-modelleri-10 pembe-ayakkabı-modelleri-11

pembe-ayakkabı-modelleri-12

pembe-ayakkabı-modelleri-13 pembe-ayakkabı-modelleri-14 pembe-ayakkabı-modelleri-15

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et