implant
Tüm Saç Renkleri

Pelin Batu Saç Rengi ve Modelleri

Doğal saç rengi kahverengi olan Pelin Batu Tv Programları ve filimleri ile popüler olduğu dönemlerde bile ( 7-9 sene önce) Doğal güzelliği ile gündemde olan olan bir oyuncu ve sanatçıydı. 1.59 boyunda minyon tipli olmasına rağmen çok beğenildi, oynadığı Harem Suare filmi ile çok konuşuldu. Şimdi evli ve bir çocuğu bulunan Pelin Batu kitap yazarlığı ile Türk Edebiyat dünyasına katkı sağlamaktadır.

Pelin Batu İnkilap Yayınlarından çıkan yeni kitabı Hayatın Seyrini değiştiren kadınlar adlı kitabını 2019’da yayınladı.Kitap arkasözünden bir alıntı.

Sıcak sıcak matbaadan çıtkı…Bize güç, ilham ve direniş gücü verecek 30 cesur kadınının hayatını anlattığım bir biyografi kitabı oldu. 

implant

Tarihin Arka Odası adlı programıyla izlenen Pelin Batu, genelde koyu tonlardaki saç renginden pek vazgeçmiyor. Güzel sunucu bir dönem kızıla boyattığı saçlarını genelde düz ve orta boylarda kullanıyor. Güzel sunucu davetlerde saçlarını topuz yapmayı tercih ediyor.

2019’da Pelin Batu

Pelin Batu, doğal fazla da bakımlı olmayan bir görüntü ile caddede yürürken magazinciler tarafından konu edildi. Bebeğini doğururken doğum esnasında kalça kayması yaşamış ve yaklaşık 8-9 ay bastonla yürümek zorunda kalmıştı.

Pelin Batu her ne kadar doğal kahverengi saçlarından vazgeçmese de daha koyu siyaha yakın güzel saçları ile de geçmişte filmlerde yer almıştır.

Saç Modelleri

Genellikle uzun saçları , bazen küllü kahverengi doğal salınık saç kesimi ile de karşımıza çıkan Pelin zaman zaman filmlerde ve televizyon programlarında topuz saç modelleri ile de görülmektedir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et