Tüm Saç Renkleri

Pastel Sunlight Aydınlatıcı

Higlihter ürünlerinde bence son derece başarılı olan Pastel Sunlight Aydınlatıcı ürün deneyimimi size aktaracağım. Highlihter yüzün belirli bölgelerini ön plana çıkarmakta. Biz Türkiye’de aydınlatıcı olarak kullanmaktayız. Pastelin bu aydınlatıcı ise hem uygun fiyatlı hem de başarılı.

Aydınlatıcıların kullanıldığı Yüz alanları

Elmacık kemiklerinin üzerin

Burun ve dudak üstü

Alın kısmı

Gelelim ürüne; Uygun fiyatları ve kaliteli ürünleriyle bildiğimiz Pastel markası da aydınlatıcı konusunda oldukça başarılı ürünler üretiyor. Bütün kozmetikçilerde mevcut 12-17 tl arasında fiyatı var.

pastel sunlight aydınlatıcı
Pastel Sunlight Aydınlatıcı

Özellikleri

-Bronz bir aydınlık kazandırıyor.

-Yüzün bölgelerine doğal güneş ışığı etkisi katıyor.

-Likit bir aydınlatıcı.

-Oje gibi aplikatörü bulunuyor.

pastel sunlight aydınlatıcı 1

Pastel Sunlight Aydınlatıcı Kullanıcı yorumum

Sim özelliği az olduğu için teninizde daha doğal bir görüm elde etmenizi sağladığı söylenebilir. Kalıcılığı başarılı pürüzlü bir yapıya sahip değil terlediğinizde kıvamını bozmuyor. Genel olarak beğendiğimi söyleyebilirim. Uzun süreli kullanmayı düşünüyorum.

pastel sunlight aydınlatıcı 2

Ürünü google Alışverişten satın alabilirsiniz. Ayrıca diğer makyaj ürünleri incelemeleri için ilgili kategorimize de göz atabilirsiniz.

1 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et