Tüm Saç Renkleri

Pastel Big N Black Maskara

Gözlerinin çarpıcı görünmesine önem verenler ve dakikalarca kirpiklerine maskara uygulayanlar bu yazımızı okuyabilir. Bir çok ürünü sevilerek kullanılan Pastelin, Big N Black isimli maskarasından bahsedeceğim ve almak isteyenlere değerlendirmede bulunacağım.

Big N Black adlı ürün kirpiklere inanılmaz hacim veriyor ve kıvraklık sağlıyor. Ekstra siyah rengi ve her katta yoğun etkisiyle size çarpıcı bakışlar kazandırır. Ayrıca dermatolojik açıdan da uygundur. Akma ve yakma yapmıyor. Kullanımı kolay. Ayrıca kirpikleri yapıştırmıyor da. Yalnızca biraz bulaşıyor. Bunun için de ilk alındığında bir kaç saat ağzı açık bırakılsa iyi olur. Ya da bulaşsa bile bunu dert etmeyin çünkü kirpik diplerine bulaşan maskaralar göze daha buğulu bir görünüm veriyor.

pastel big n black maskara 1
Pastel Big N Black Maskara

Plastik fırçası kirpikleri gayet iyi ayırıyor. Fırçası oynar başlıklı olduğu için her bir tele uzanıyor. Fiyat performansı da ürünün işlevlerine göre gayet iyi. 19 lira gibi bir fiyata bulabileceğiniz bu ürünü, ‘cossta’ ve ‘gratis’ internet sitesinden temin edebilirsiniz.

Ürünü uygulama şekli: Fırçayı dışarı doğru hareket ettiriyorum ve iç taraf köşelere ise dik uygulayarak her tele ulaşıyorum. Dipten sürmeye başlayınca ise daha fazla buğuluk katıyorum.

pastel big n black maskara 2

Ürün hakkındaki yorumumuz: 3 aşamalı sürüşün her aşaması ekstra özellik katıyor. Birinci sürüş hacim, ikinci sürüş kıvrıklık ekliyor, üçüncü sürüş de yoğunluk kazandırıyor. 

pastel big n black maskara 3
pastel big n black maskara 4

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et