Tüm Saç Renkleri

Parti Dekorları için Fikirler

Şayet evinizde yılbaşı partisi verecekseniz ( iş yeriniz yada kiraladığınız küçük bir alan da olabilir) Bu parti dekorları yaratıcı fikirler ve tasarımlar ile sizlere çok yardımcı olabilir. Sıradan dekor ürünlerini yaratıcı fikirler ve tasarımlar ile çok şık ve parlak dekorlu bir parti salonuna dönüştürebilirsiniz. Ayrıca artık parti dekorları satan internet mağazaları ve bu alanda hizmet veren dükkanlar ve mağazalar da var. Artık evde parti dekoru yaratmak çok kolay. Bu dekor fikirleri ve fotoğrafları size ilham verebilir. İster yılbaşı partisi, doğum günü yada yada eğlenceli house partileri için harika dekor önerileri.parti-dekor-1 parti-dekor-2 parti-dekor-3 parti-dekor-4

parti-dekor-5 parti-dekor-6
parti-dekor-7 parti-dekor-8

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et