Tüm Saç Renkleri

Parmak Ucu Yüzük Trendleri

Parmak ucu yüzük modelleri iki yıldır çok moda. Kalpli, yıldızlı, notalı, yazılı, incili, fiyonklu, tek taşlı, tamtur, düz, mat ve daha birçok çeşitte bulunabilir. En fazla parmağın orta kısmına kadar takılabilen bu yüzük modelleri normal ölçülerin yarısı kadar oluyor ve tam oturuyor. Bu yüzden düşmek gibi bir durumu yok ve çok şık ve şirin duruyor. Özellikle üniversite gençleri tarafından çok fazla tercih edilen bu yüzük modelleri birçok sosyal ağ sayesinde iyice yaygınlaştı. Güzel ojeler ve oje desenleri ile çok daha gösterişli olan bu parmak ucu yüzük modelleri çok da ekonomik.

 

 

parmak-ucu-yuzuk-trendleri parmak-ucu-yuzuk-trendleri1 parmak-ucu-yuzuk-trendleri2 parmak-ucu-yuzuk-trendleri3

parmak-ucu-yuzuk-trendleri4 parmak-ucu-yuzuk-trendleri5
parmak-ucu-yuzuk-trendleri6 parmak-ucu-yuzuk-trendleri7 parmak-ucu-yuzuk-trendleri8 parmak-ucu-yuzuk-trendleri9 parmak-ucu-yuzuk-trendleri10 parmak-ucu-yuzuk-trendleri11
parmak-ucu-yuzuk-trendleri12 parmak-ucu-yuzuk-trendleri13 parmak-ucu-yuzuk-trendleri14 parmak-ucu-yuzuk-trendleri15 parmak-ucu-yuzuk-trendleri17 parmak-ucu-yuzuk-trendleri18 parmak-ucu-yuzuk-trendleri19

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Merhaba !!
Ben bakımlıkadın.net'in moda editörü ve medya sorumlusu Şule BAŞER. Bana sormak istediğiniz soruları lütfen konularıma yorum yaparak sorunuz.
[email protected]

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et