Tüm Saç Renkleri

Parlak Oje Nasıl Matlaştırılır?

Merhaba arkadaşlar. Ben bu yazımda kendimle ilgili bir şeyden bahsedeceğim. Ben ojeleri de oje sürmeyi de çok seven biriyim. Ama ojeler arasında da favorim mat ojeler. Bu yüzden ben daha önce bende normal rengi olan ojelerin aynı renklerinin bir de matlarını alıyordum. Yani normal ojeye verdiğim paranın yanında bir de mat renkli ojelere para veriyordum ki bu baya bir israf oluyordu. Ama bir gün oje matlaştırıcısı diye bir şey olduğunu duydum. Bu oje matlaştırıcısı denen şey de aynen oje şişesinde, rengi şeffaf bir oje. Eee ne demişler; “zararın neresinden dönersen kârdır.” 🙂 Bu yazıyı yazmakla, oje matlaştırıcısını hala bilmeyenlerin haberdar edilmesini amaçladım.

Parlak renkli ojelerimizi matlaştırmak için gereken malzemeler:

  1. Dilediğiniz herhangi bir normal renkli ojeniz
  2. Oje matlaştırıcısı

Evet, sadece bu iki malzemeyle ojelerimizi matlaştırabiliyoruz. Öncelikle tırnağımıza seçtiğimiz herhangi bir parlak ojemizi sürüyoruz. Daha sonra tırnağımıza sürdüğümüz oje kuruduğunda, oje matlaştırıcısını bir kat olarak tekrar ilk sürdüğümüz oje üzerine sürüyoruz. Ve saniyeler içinde ojenizin matlaştığını gözlerinizle göreceksiniz.

parlak-oje-nasıl-matlaştırılır

parlak-oje-nasıl-matlaştırılır1 parlak-oje-nasıl-matlaştırılır2

parlak-oje-nasıl-matlaştırılır3

parlak-oje-nasıl-matlaştırılır4 parlak-oje-nasıl-matlaştırılır5

parlak-oje-nasıl-matlaştırılır6 parlak-oje-nasıl-matlaştırılır7 parlak-oje-nasıl-matlaştırılır8

parlak-oje-nasıl-matlaştırılır9

parlak-oje-nasıl-matlaştırılır10 parlak-oje-nasıl-matlaştırılır11

parlak-oje-nasıl-matlaştırılır12 parlak-oje-nasıl-matlaştırılır13 parlak-oje-nasıl-matlaştırılır14

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et