implant
Tüm Saç Renkleri

Paris Hilton’un Nişan Yüzüğü 2 Milyon Dolar

Paris Hilton Bildiğiniz gibi nişanlandı ve Nişanlısı Chris Zylka  ayrılıktan sonra tekrar barışmalarının şerefine yaz aylarında tam 22 karatlık bir elmas siparişi verdi. Instagram hesabında paylaştığı bu tek taş yüzük 150’binden fazla beğeni aldı.

 

implant

Halka elmas toplam 22 karat değerinde (Resim: parishilton )

 

Nişan yüzüğü 22 Karat Elmas

Amerika’nın  TV yıldızı ve Tüm dünya’da Hilton Otellerinin varisi olarak görülen  Paris Hilton,  Aspen’deki yeni yıl kayak gezisinde sevgilisi Chris Zylka ile birlikteydi.  Orada çektirdiği bir fotoğraf tüm dünyada bir anda konuşulmaya başlandı. Instagram’da 150 binden fazla beğeni alan  halka şeklindeki elmas toplamda 22 karatlık bir yüzük, aslında 20 karatlık tek bir parça ve 2 karatlık daha küçük elmaslar işlenmiş. Ve değeri  2 milyon dolar civarında.

( Fotoğraf kaynak : TMZ )

Paris Hilton’un Nişan Yüzüğü’nun 2 Milyon Dolar olduğu ve ünlü kuyumcu Michael Greene’a Paris Hilton’un sevgilisi Chris Zylka’nın  sipariş verdiği ve elmasın kesiminin 4 ay sürdüğü belirtilmiş.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et