implant
Tüm Saç Renkleri

Özge Ulusoy Mayo Bikini 2015 Codentry

Yaz aylarında ünlülerin plaj kıyafetleri mayo ve bikini modelleri çokça konuşulur. Adil Işığın bir yan markası olan Codentry’nin 2015 yaz koleksiyonunda Özge Ulusoy tanıtımlı koleksiyonunda retro çizgileri, geçmişten esintileri görmek mümkün. Bu ürünleri Türkiye Adl Mağazalarından satın alabilirsiniz. İnternetten koleksiyonu görmek için ise :  http://www.adl.com.tr/codentry_ozge_ulusoy_askl_b codentry_ozge_ulusoy_elbise codentry_ozge_ulusoy_mayo_4ozgeulusoy

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et