Tüm Saç Renkleri

Özge Gürel Saç Rengi ve Modelleri

Özge Gürel’in doğal saç rengi koyu kahverengi. Sanırım onu bu kadar çok başarılı kılan doğal güzelliği. Özge 1987 İstanbul doğumlu ve kova burcu.  1.70 boyunda, doğal asil görünüşlü yüz hatlarının simetrisi çok düzgün, kahverengi gözlü. Tam bir Türk kadını aslında onu oynadığı rollerde de hep doğal görünümü ile tanıdık. Saçları bile çok farklı değil düz bazen hafif dalgalı ve dağınık.ozge-gurel-10 ozge-gurel-9 ozge-gurel-8 ozge-gurel-7

ozge-gurel-6 ozge-gurel5
ozge_gurel-4 ozge_gurel-3 ozge_gurel-1

6 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et