Tüm Saç Renkleri

Orta Boy Dalgalı Saç Kesimleri ve Renkleri

Omuzlara kadar dökülen saç uzunluğu bence saçlarınızı kestirirken karar verebileceğiniz en iyi saç uzunluğu. Hem bir kaç ay sonra omuzlarından dökülmeye başlayacak hem de farklı pek çok kesim şekli yaptırabileceksiniz bu saç uzunluğu ile. Biz bu konumuzda dalgalı saçları tercih ettik. Bu dalgaları çok kısa sürede sizde saç maşaları ile yaratabilirsiniz. hem saç renkleri hem uzunlukları ile size fikir verebilecekler.orta-boy-dalgalı-sac orta-boy-dalgalı-sac-2

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et