Tüm Saç Renkleri

Orial Kullanmadan Saç Açma İşlemi

Saçlarınızı orial kullanmadan açabilirsiniz, DXYREYOAD catalizante bir veya iki şişeden oluşmakta. Kızıl bakır ve  röfle uygulanamayan renkleri akıtma işinde kullanılıyor.

 

Nasıl Uygulayacaksınız? bu ürünün bir ve iki şisesini de aynı oranda plastik bir kapta perma ilacı gibi bir sünger yardımıyla köpürene kadar iyice karıştırıyoruz ve saç uclarında boya varsa önce uçtan uygulayarak dip geçiıyoruz saçın tamamında boya varsa yine aynı şekılde hızlı olmak kaydıyla saçın tamamına süngerle  bu karısım yedirilerek uygulanır. Yarım saat beklemeye alıp arada tarayarak  açılmasını beklemeliyiz.

 

platin-rengi-uzun-kahkullu-sari-saclar Açılmanın az olduğu durumlarda saç kendisiniı belli ediyor ve daha önce bulunan ana renk oluyor böylece kolaylıkla kızıl  oranc olmayan bır röfle uygulayabılırız. Tüm bunlara rağmen  saç yeterlı açılmadıgında  aynı karışımdan tekrar uygulamak ta mümkün saçta deforme saçın yapısına bağlı. Saç zayıf ise ve zaten yıpranmış bir saçsa bu uygulamada çok dikkatli olmak gerekiyor. Yıpranmıs bır saça iki defa uygulandığında az miktarda yıpranma söz konusu olabılır  bunuda saç bakım kürü ile en aza indirmek mümkün.

 

 

6 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et