Tüm Saç Renkleri

Örgu Topuz Modelleri

Özel günlerin en çok tercih edilen saç şeklidir topuzlar. Eğer doğru modeli tercih edersiniz her kıyafeti onunla tamamlayabilirsiniz. Büyük, iddialı modellerden, minik prenses topuzlarına kadar geniş bir tercih alanı verir size. Hele bir de şık bir topuzu sade bir örgü ile tamamladığınızda, çocukluğunuzun masumiyetini saçlarınza geri getirirsiniz. Günlük hazırlıkların kurtarıcı olarak bilinen örgü modeli, topuzla bir araya geldiğine sade bir şıklık yakalamanızı sağlar.

orgulu topuz modellerı 1orgulu topuz modellerı 3

orgulu topuz modellerı 2

orgulu topuz modellerı 4

orgulu topuz modellerı 5

orgulu topuz modellerı 6

orgulu topuz modellerı 8

orgulu topuz modellerı 7

orgulu topuz modellerı 9

orgulu topuz modellerı 10

Eğer isterseniz bu güzel modelleri kendiniz de yaratabilirsiniz. İşte kuaföre gitmeden yapabileceğiniz örgülü topuz modelleri…

orgulu topuz modellerı 14

orgulu topuz modellerı 12

orgulu topuz modellerı 13

8 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Ayça özellikle Kadınlar için cilt bakımı, güzellik ile ilgili konularda yazmayı seviyor. Bakımlı Kadında var olan yazılarının güncel ve araştırılan konular olduğunu söyleyebiliriz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et