Tüm Saç Renkleri

Örgü Şapka Modeli ve Yapılışı

İster kız çocuğuna isterseniz siz bayanlar kendiniz için ya da sevdiklerinize hediye olarak bu örgü şapka modelini rahatlıkla örebilirsiniz. Geniş ve boşlıklı olduğu için hem göze çok hoş gelmekte hem de yapımı kolaydır. Ayrıca bir kaç denemeden sonra artık çok hızlı bir şekilde kısa sürede yapabilir ve böylece farklı renklerde ve artık farklı modeller çıkararak sevdiklerinize hediye edebilir ya da çevrenizdeki talebe göre satarak bu modeller ile gelir bile elde edebilirsiniz.

İlk defa örecekseniz bilen birinden yardım almalısınız.

Eminiz ki bu örgü şapka modelini beğenecek pek çok kadın vardır. Yukarıdaki ve aşağıdaki küçük kızın şapka modeli aynı. Bu örgü şapka modeli tığ ile işlenerek örülüyor ancak daha önce hiç örmediyseniz mutlaka bilen birinden yardım almanızı öneririm zira örneklere bakıp sıfırdan kendi başınıza yapmanız gerçekten çok zor.
örgü şapka modeli ve yapılışı 1

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et