Tüm Saç Renkleri

Örgülü Saç Modelleri ♥

Günlük hayatta belkide en çok tercih ettiğimiz saç modellerindendir. Örgülü saç modelleri farklı tarzlarda olabilir. Benim en sevdiğim örgü saç modellerinden biri de BALIK SIRTI. Bu saç modelinin çok zarif bir duruşu var ve bu saç modelini sadece günlük hayatımızda değil. Bir düğünde ya da farklı bir davette kulanabiliriz. Bu sezonda at kuyruğundan sonra trend saç modelleri arasında örgü saç modelleri yer alıyor.

ÖrgüSaçModelleri ÖrgüSaçModelleri1 ÖrgüSaçModelleri2 ÖrgüSaçModelleri3

ÖrgüSaçModelleri4 ÖrgüSaçModelleri5
ÖrgüSaçModelleri6 ÖrgüSaçModelleri7 ÖrgüSaçModelleri8 ÖrgüSaçModelleri9 ÖrgüSaçModelleri10 ÖrgüSaçModelleri11
ÖrgüSaçModelleri12 ÖrgüSaçModelleri13 ÖrgüSaçModelleri14 ÖrgüSaçModelleri15 ÖrgüSaçModelleri16 ÖrgüSaçModelleri17 ÖrgüSaçModelleri18 ÖrgüSaçModelleri19 ÖrgüSaçModelleri20 ÖrgüSaçModelleri21 ÖrgüSaçModelleri22 ÖrgüSaçModelleri23 ÖrgüSaçModelleri24 ÖrgüSaçModelleri25 ÖrgüSaçModelleri26 ÖrgüSaçModelleri27 ÖrgüSaçModelleri28 ÖrgüSaçModelleri35 ÖrgüSaçModelleri36 ÖrgüSaçModelleriGİF SaçÖrgüModelleri29 SaçÖrgüModelleri30 SaçÖrgüModelleri31 SaçÖrgüModelleri32 SaçÖrgüModelleri33 SaçÖrgüModelleri34

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Uzun yıllardır moda editörümüz olarak sitemize oldukça katkı sağlayan İgball Gashi Kosova'nın en güzel ve stil sahibi bayanlarından birisi ayrıca. Moda trendleri ve Stil önerilerinde çok değerli yorumlarını bizlere sunuyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et