implant
Tüm Saç Renkleri

Örgü Boyunluk Yapımı

Örgü boyunluk modeli çıkarmak özellikle örgü işine yeni başlayanlar için en kolay uygulamaların başında gelir, çünkü hem örnek ilmik modeli genellikle düz ve hep aynı sırada gitmektedir. Yani örneği bir kere çıkardıktan sonra hep aynı işlemleri uygulamaktasınız.

Her mağazanın vitrininde ve çevremizde sık sık görmeye başladığımı örgü boyunlukları kendimiz evde yapmaya ne dersiniz?  Ben almaktansa kendim örmeyi tercih ettim . Bunun için çok araştırma yaptım ama tam olarak nasıl yapılcağı hiçbiyerde net anlatılmamış. Kendim deneme yanıma yöntemiyle sonunda istediğim boyunluğu yaptım. Böylelikle hem paralarımız cebimizde kalıyor hemde kendi emeğimiz olan bir şeyi kullanmanın gururunu yaşıyoruz. Soranlara “ben yaptım” demenin keyfi inanın paha biçilmez 🙂

Videolu Anlatımı

Avrupa’da kadınlar genellikle köpekleri için boyunluk örerler. Örnek modellerini ise bulmak çok kolaydır genellikle aynı kalınlıkta şişler kullanılır.

Eşinize, babanıza ya da annenize en güzel hediye bu olabilir. En az atkı kadar yapılması kısa süreli ve kolay olacaktır.

orgu_boyunluk_6
orgu_boyunluk_5
orgu_boyunluk_4
orgu_boyunluk_3
orgu_boyunluk_2
orgu_boyunluk_1

İlgili Yazılar

1 Yorum

furkankamaz  -  9 Ocak 2016 / 15:57

gri boyunluk modelinin yapılışını yazarmısınız

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et