implant
Tüm Saç Renkleri

Organik Temizlik Ürünleri: YeşilAnne

Kimyasalların sağlığımıza etkisinin ne kadar olumsuz olduğunu anlatmak için sanıyorum ki burada bilimsel araştırma kanıtları sunmamıza gerek yok. Hamilelikte kendinizi ve Anne olduğunuzda ilk başta bebeğinizi ve ailenizi kimyasal ürünlerden uzak ( olabildiğince zehirsiz ) bir yaşam alanı kurmanız gerçekten çok önemli bu konuda yapabileceğiniz pek çok şey var. Bunlardan en önemlisi temizlik ve evinizin hijyeninde kullanacağınız temizlik ürünlerin ve malzemelerin kimyasallardan uzak olması oldukça önemlidir o nedenle gerek çamaşır temizliğinde gerek ev temizliğinde olabildiğince bitkisel, organik temizlik ürünleri kullanmanız sağlığınız açısından da oldukça önemlidir.

YeşilAnne’de satılan Temizlik Ürünleri ve Deterjanlar

Hangi markalar kullanılıyor: Yesilanne.com’da Mom’s Green ve Baby’s Green tescilli markalarımızın Eco Garantie, Icea ve The Vegan Society Sertifikalı ürünleri kullanılmaktadır.

Satın Alabileceğini Ürün Çeşitleri

Organik çamaşır deterjanı

implant

Organik yumuşatıcı 

Organik bulaşık deterjanı

Ekolojik bulaşık tableti

Organik temizlik ürünleri

Bitkisel çamaşır suyu

Organik bebek deterjanı

Organik bebek yumuşatıcısı

Organik biberon temizleyici

Organik sıvı sabun

Organik yüzey temizleyici ürünleri

Organik kişisel bakım ürünleri

Organik şampuan

Organik saç kremi

Organik vücut kremi

Organik bebek şampuanı

Organik pişik kremi ürünlerini bulabilirsiniz.

YeşilAnne Hakkında

Yeşilanne Ekolojik Ürünleri’nin kurusucu olan Y.Çevre mühendisi Işık Kırgız hanım ekolojik ve organik temizlik ürünlerinda Türkiye’nin öncü temizlik ürünleri markasını yaratmıştır.

Türkiye’nin ilk organik sertifikalı deterjan ve bakım ürünlerini sizlere sunmaktadır.

Tüm ürünlerimizi ECO- POWER 5 standartlarımız ile üreteceğimize söz veriyoruz. Ürünlerimiz temizliğini yaptığınız yüzeylerde zehirli kimyasal kalıntısı bırakmaz.

Hangi Bitkisel Aktifler Kullanılır?

Bu ürünlerde kullanılan bitkisel aktifler; Hindistan cevizi yağı, buğday ve patatesten elde edilen %100 bitkisel aktiflerden oluşmaktadır. Ürünlerin tamamı uluslararası organik sertifikasyon kurumlarının denetiminde üretim yapılmaktadır.

Kimyasal İçermez

YeşikAnne Tarafından geliştirilen organik Temizlik ve Bakım Ürünler SLES,PARABEN ,KLOR ,FOSFAT ,AMONYAK gibi zararlı kimyasallar içermez. Çevre dostu, ekolojik formüllere sahiptir. Hayvansal ham maddeler içermez ve hayvanlar üzerinde test edilmez.

Ekolojik ürünler tüm dünya’da yaygınlaşırken kimyasal temizlik malzemelerin iletide tüketiminin giderek azalacağını ön görüyoruz. Doğaya uyumlu ve bitkisel ürünler kullanarak kimyasal maddelerden tamamen arındırılmış bir şekilde evinizde doğal temizlik yapabilirsiniz.

Çamaşır Suyu ve yüzey temizleyicilerinin ne kadar zararlı olduğunu ve özellikle bebeklerinizin cildinde ve olumsuz etkiler ve alerjiler yaptığını da unutmamak gerekir. Bu nedenle kişisel bakımda da Organik kişisel bakım ürünlerinin tercih edilmesi gerektiğini düşünüyorum. Özellikle Organik bebek şampuanı ve pişik kremi ile bebeğinizin cildini koruyarak etkili ve sağlıklı bir şekilde cilt sağlığını korumaya yardımcı olabilirsiniz.

Uyarı: Siz farkında olmasında kimyasal temizlik malzemeleri içeriğindeki zararlı aktifler nedeni ile uzun vadede ve yavaş yavaş sizin vücudunuza zarar vermekte, hücrelerinize kadar işlemekte ve kanser dahil olmak üzere pek çok hastalığın temelini oluşturmaktadır. O nedenle Arap sabunu gibi bitkisel ürünlerle dahi olsa kimyasalları evimizden uzak tutmaya başlayabilir ve özellikle bebeğimiz olduğunda ise kimyasal hiç bir ürünü evimize sokmamız gerektiğinin bilincinde olmalıyız.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et