Tüm Saç Renkleri

Önü Kısa Arkası Uzun Elbise Modelleri

2013 modasını ele almışken önü kısa arkası uzun elbise modellerinden bahsetmemek olmazdı. Senenin belki de en çok kullanılacak olan elbiselerinden birisi olan asimetrik kesimli elbise modelleri tüm bayanları şıklık yarışına sokacak gibi görünüyor. Elbiselerden etek modellerine oradan gelinlik modellerine kadar sıçrayan bu moda akımını kimin başlattığını henüz bilemiyor olsam da moda alemine neler kazandırdığını çok iyi biliyorum. Sizin böyle bir elbiseniz var mı?

 

onu-kisa-arkasi-uzun-elbise-modelleri onu-kisa-arkasi-uzun-elbise-modelleri1 onu-kisa-arkasi-uzun-elbise-modelleri2 onu-kisa-arkasi-uzun-elbise-modelleri3

onu-kisa-arkasi-uzun-elbise-modelleri4 onu-kisa-arkasi-uzun-elbise-modelleri5
onu-kisa-arkasi-uzun-elbise-modelleri6 onu-kisa-arkasi-uzun-elbise-modelleri7 onu-kisa-arkasi-uzun-elbise-modelleri8 onu-kisa-arkasi-uzun-elbise-modelleri9 onu-kisa-arkasi-uzun-elbise-modelleri10 onu-kisa-arkasi-uzun-elbise-modelleri11

6 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Merhaba !!
Ben bakımlıkadın.net'in moda editörü ve medya sorumlusu Şule BAŞER. Bana sormak istediğiniz soruları lütfen konularıma yorum yaparak sorunuz.
[email protected]

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et