Tüm Saç Renkleri

Ombreli Kürk Modası

Bayanlar olarak kürk giymeyi sevdiğimiz aşikar. Bunun sebebiyse elbetteki kürklerin bizleri lüx bir görünüme kavuşturması. Mutlaka ki burada sözünü ettiğimiz ürünler gerçek değil, suni – imitasyon kürk kreasyonlarından oluşuyor.

Soğuk kış günlerinde ilk tercihlerimizden olan kürk modelleriyse şimdilerde ‘ombreli’ yani renk geçişlerinin oluşturduğu katmanlardan ibaret. En çok altına yakışan parçalarsa; mini etekler, denim pantolonlar ya da taytlar olabiliyor.

Bundan önce uzun yıllar kürk konusunda hit parçalar hep siyahlardan yana seçilirken artık bu tercih unsuru değişti. Evet, siyah kürklerin kadınları çok elegan, seksi ve vamp gösterdiği reddedilemez bir gerçek ama şimdilerde su yeşili ya da pembe tonları gibi pudra tonları çok daha revaçta. Ama daha çok mağaza vitrinlerini ve reyonları süsleyen kürkler ombre ağırlıklı. Ombreli 3 – 5 renk içeren bu kürklerle daha hareketli ve estetik görünümler elde edebilirsiniz.

Diğer taraftan bazı ombreli kürkler monokrom/sür tone renk akışı içindeyken bazıları ise tamamen birbirinden farklı renkleri bünyesinde içerebiliyor. Bu da size farklı renklerin birlikteliğinden yararlanarak değişik renklerle kombinler yapabilme imkanı sağlıyor.

Öte yandan form ve biçim olarak mont tipinde ki kısa kürkler daha çok tercih edilirken bu sezon beyaz kürk de tercih konusu. Ama açık renkli bu kürkleri giydiğinizde de daha kilolu durmamaya özen göstermelisiniz zira açık renkli kürkler yanlış seçildiğinde sizi olduğunuzdan daha kilolu gösterebiliyor. Tüm bunlara ek olarak çok da kürk giymekten haz etmeyen bir bayansanız kürk yeleklerden, kürk yakalardan ya da kürklü botlardan da yararlanabilirsiniz.

ombreli kürk modası 1

ombreli kürk modası 2

ombreli kürk modası 3

ombreli kürk modası 4

ombreli kürk modası 5

ombreli kürk modası 6

ombreli kürk modası 7

ombreli kürk modası 8

ombreli kürk modası 9

ombreli kürk modası 10

ombreli kürk modası 11

ombreli kürk modası 12

3 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et