Tüm Saç Renkleri

Olivia Palermo’nun Tarzı ♥

Açık  söylemek gerekirse benim için Olivia Palermo bir moda ikonu.Sadece 26 yaşında olmasına rağmen bu güzel oyuncu ve mankeni herkes çok beğeniyor.Tarzına baktığımızda abartıdan uzak duran,daha fazla sadeliği tercih eden bir ünlü.Olivia aslında sadece giydikleriyle değil güzelliği ve zerafetiyle de dikkatleri üzerine çekiyor.Olivia Palermo yaptığı bir röportajında:”Babetlerim ve aksesuarlarım olmadan yaşayamam” demişti.Tarzından da belli olduğu gibi kıyafetlerini aksesuarlarıyla zenginleştiriyor.Olivia babetlerden mada topukluları da çok seviyor özellikle bootie tarzı ve sivri burunlu  olanları kullanmayı çok seviyor.

oliviapalermo21

oliviapalermo23

oliviapalermo24

oliviapalermo1

oliviapalermo2

oliviapalermo3

oliviapalermo4

oliviapalermo5

oliviapalermo6

oliviapalermo7

oliviapalermo8

oliviapalermo9

oliviapalermo10

oliviapalermo11

oliviapalermo12

oliviapalermo13

oliviapalermo14

oliviapalermo15

oliviapalermo16

oliviapalermo17

oliviapalermo18

oliviapalermo19

oliviapalermo20

oliviapalermo21

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Uzun yıllardır moda editörümüz olarak sitemize oldukça katkı sağlayan İgball Gashi Kosova'nın en güzel ve stil sahibi bayanlarından birisi ayrıca. Moda trendleri ve Stil önerilerinde çok değerli yorumlarını bizlere sunuyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et