Tüm Saç Renkleri

Olaplex Saç Bakım Seti

Ürün hakkında kısa kısa bilgiler vereceğiniz ancak daha önce ilgili konulardan da oldukça yararlı bilgiler alabilirsiniz. Olaplex nedir?  Olaplex  ile Saç açma uygulaması

  • Olaplex 1-2-3 nolu ürünlerden oluşmakta.  1 ve 2 no Profesyonel uygulamalar için 3 Numara ev hanımları için geliştirilmiş
  • Sadece 1 numaralı ürün saç açıcı krem ile birlikte uygulanmakta. 2 ve 3 numaralar saç uygulaması yapıldıktan sonra kullanılmakta.
  • Satışı yetkişi kuaförlerde ve İnternette mümkün. Kit olarak fiyatı 1.475,00 tl. ( o nedenle kuaföreler de bu ürün ile saç açtırma da çok pahalı)  No3 ise 120-150 tl araında.
  • Yıpranmış veya yorulmuş saçlarda rofle veya silme işlemini çok rahat bir şekilde yapabiliyorsunuz saça kesinlikle bir zarar vermesini engelleyen ve en olumsuz saçlarda bile çok rahat kullanılabilen bir ürün.
    olaplex-sac-setolaplex-5olaplex-6olaplex-9olaplex-10olaplex-11olaplex-12olaplex-13

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et