Tüm Saç Renkleri

OĞLAK Burcu Kadını Saç Modelleri

Oğlak burcu simetriyi, düzeni, karakteristiği öne çıkaran güçlü bir vurguyu temsil eden Satürn’ün ve kızıl gezegen Mars’ın egemenliği altındadır. Eski çağlarda Oğlak da, aynı Akrep gibi gizemi, ama ondan daha derin bir otoriteyi temsil ederdi. Karakteristik yüzlerini önplana çıkaracak koyu renk her saç Oğlak kadının kişiliğine vurgu yapacaktır. Kızıl pırıltılar içeren siyah veya koyu kızıl, hatta metalik renkler ve uzun saçlar.. Oğlak kadını Şebnem Ferah

KAYNAK : http://www.astroturkiye.com

 

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Psikoloji, Kişisel gelişim ve Astroloji alanları ile ilgileniyorum. Kişisel sitemde düşüncelerimi, ve bilgilerimi paylaşıyorum. Bakımlı Kadın sitesinde Astroloji ve karakter analiz yazıları yayınlamaktayım. Bu konudaki sorularınız için mail ya da yorum ile sorularınızı cevaplamaya çalışabilirim.
[email protected]

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et