Tüm Saç Renkleri

Obesimed Kullanıcı Yorumları

7Kilo vermek için farklı yöntemleri diyetler uygulamaktan sıkıldıysanız ve aç kalmadan sinirleriniz bozulmadan zayıflamak isteyenler için yepyeni bir üründür Obesimed. İstediğimiz hiç bir şeyi yiyemedikten sonra diyet yapmanın ne anlamı olabilir ki bu ürün sayesinde hayatımızdan hiç bir besini çıkarmadan istediğimiz kiloya ulaşabiliriz.

Obesimed Nedir?

Bitkisel içerikli olup zayıflamanızı sağlayan iştah kesicidir. Obesimed kullanmaya başladıktan sonra tüketilen besinlerin yağlı ve kilo almanızı sağlayan besinleri sindirilmeden emilmeden ve kana karışmadan doğal yollarla vücuttan atılmasını sağlamakta.Besinlerin mideden çıkma hızını yavaşlatarak uzun süre tokluk hissi sağlamakta. Sürekli kullanıldığında az yeme alışkanlığını oluşturmakta olup diyet yapmadan da rahat bir şekilde kilo verebilirsiniz.
Diyet ile kullanırsanız verdiğiniz kilodan daha fazlasını verebilirsiniz.

Obesimed Nasıl Kullanılır?

10 yaşından büyük herkesin kullanmasından sakınca yoktur.30 gün süre ile ve bu 30 günün sonunda 4 gün ara verildikten sonra tekrar başlanmalıdır.

İlacı bütün halinde yutmanız gerekmektedir.

Yetişkin biri için; Günde 3 kere 2’şer kapsül yemeklerden 1 saat önce 2 bardak su ile kullanılır.

10 yaş ve üzeri çocuklar için;  Günde 2 – 3 kere 2’şer kapsül yemeklerden 1 saat önce 2 bardak su ile kullanılır. Dozuna uyarsanız ve sürekliliği esas alırsanız istediğiniz vücut ölçülerine sahip olacaksınızdır.

Obesimed Kullanıcı Yorumları

Ekşi Sözlük Yorumları: Tıkla

Kadınları Kulübü Yorumları: Tıkla

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et