Tüm Saç Renkleri

NYC Mozaik Yüz Pudrası

Watsonslarda satılan Nyc markasının uygun fiyatlı ürünleri birçok makyaj ürünü bulunmakta. NYC Mozaik Yüz Pudrası bir kaç aydır kullandığım bir ürün. Sizlere ürün hakkında kullanıcı yorumumu ve inceleme yazımı paylaşmak istedim.

Makyaj’da pudralar makyajı sabitlemede ve yüzdeki yağı kontrol etmede en çok kullanılan ürünlerden.

Mozaik Yapılı Pudra neden Kullanılır

Mozaik yapılı bu pudra da daha çok kapatıcı özelliği bulunan , oldukça renk veren bir ürün. Açık tenlerde kontür yapma amaçlı da kullanılabilir.

NYC Mozaik Yüz Pudrasının birkaç tonu mevcut , benimki buğday ten için orta tonlarda. Bu ve benzer pudraları Google Alışveriş sayfasından satın alabilirsiniz. En ucuz olanların fiyatı 22 tl ortalam 40 tl civarında profesyonel uygulamalı pudralar mevcut.

İçinde 4 tonu olan bir ürün ve ben pigmentasyonunu sevdim.Pudra olarak kullandığımda da fondoteni oldukça güzel sabitleyip cildimin tonunu ısıttı.Yalnız oldukça hafif almak gerekiyor fırçaya.Hafif bir tozutma problemi de var ama benim için sorun değil.

nyc mozaik yüz pudrası
NYC Mozaik Yüz Pudrası

Ürün daha çok yüzü boyutlandırmak için kullanıma müsait. Bronzlaşınca rahat kullanılıyor ama açık tende koyu durabilir.

Ürün hakkında görüşümüz: Yüzü ısıtmak için makyaj sonrası pudra olarak kullanılabilir. Hem yüzünüzü sabitler, hem yüzdeki parlamayı önlemiş oluruz. Hem de yüzümüz ısınmış olur. En açık krem rengini kaş altınızı aydınlatmak ve göz kapağınızdaki morlukları nötrlemek için kullanabilirsiz. Çok doğal bir duruşu var. Krem renkten sonra göz kapağınıza açık sıcak kahveyi kullanabilirsiniz. Farlarınızıda geçiş rengi olarak da tercih edebilirsiniz. Tozutmasının dışında güzel kullanışlı bir ürün diyebiliriz.

Diğer pudra inceleme yazılarımıza #makyaj ürünleri kategorimizden ulaşabilirsiniz.

12 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et