Tüm Saç Renkleri

Nursel Köse Boyu ve Saç Rengi

Türk sineması ve Tv Dizilerinin başarılı kadın oyuncusu  Nursel Köse Aslen Malatyalı olup; Almanya’da büyümüş, eğitim almış ve ilk oyunculuk deneyimlerini Almanya tiyatrolarında yaşamıştır.  1970 doğumlu olan Nursel Köse Oğlak Burcudur. 1.75 boyu ile uzun boylu ve güzel bir fiziğe sahip Olan Nursel Köse çok başarılı bir oyuncudur.

Tipik bir anadolu kadını görüntüsü olan Nursel kahverengi gözleri beyaz teni ile birlikte zarif, uzun çekici bir yüz estetiğine sahipdir. Ancak cilt problemleri bulunanNursel Köse’nin Boy / Kilo oranı oldukça iyi olduğu için zarif ve çekici görünür.

Nursel Köse’nin Saç Rengi

Doğal Saç Rengi kahverengi olan Nursel saçlarını daha çok koyu kahverengi saç boyası ile boyatmaktadır. Kızıl yansımaları da seven Nursel uzun ve düz bırakılmış daha doğal saçları kullanmaktadır.nursel köse boyu ve saç rengi 1 nursel köse boyu ve saç rengi 2

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et