Tüm Saç Renkleri

Note Göz Farı Ürünleri

Alman merkezli ancak Türkiye’de yaratılan ve üretilen kozmatik  markası olan Note’nin göz farı modellerini sizlere sunuyoruz. Göz kalemleri ve Göz farklıarı fiyat ve performans açısından gerçekten başarılı. Ürünlerinde paraben ve parfüm içermemesi ayrıca tercih etme sebeplerinden biri . Ayrıca bu ürünlerin hassas göz çevreleri dahip tüm ciltler için test edildiği dermokolojik olarak da tüm ciletler için kullanılabilir olduğu ürün tanıtımında yazmakta.note_goz_fari1 note_goz_fari2 note_goz_fari3 note_goz_fari4

note_goz_fari5 note_goz_fari6

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et