Tüm Saç Renkleri

Nişan ve Söz Tepsi-Takı-Bohça Fotoğrafları

Söz ve Nişan planları bulunan ve kız isteme heyecanı yaşayan çiftler için derlediğim ve özellikle instagram’da  kullanıcıların paylaştığı keyifli, renkli, farklı tasarımları sizler için derlemek istedim. Burada yer alan farklı alanlarda fotoğrafları sıralamak gerekirse;

  • Nişan bohçası
  • Damat kahvesi
  • Alyanslar
  • Nişan tepsisi
  • Nişan setleri
  • Takılar, süslemeler ve elbiseler.

Hepsini sıra ile tecrübelerimizden yola çıkarak anlatalım.

Nişan Bohçası:  Bohçanın yerleştirileceği bohça sandığının piyasadaki fiyatları yaklaşık 400 ile 900 tl arasında değişmektedir. İleride çok fazla kullanmayacağınız bir eşya için bu kadar para vermenin bence bir lücumu yok onun yerine kendiniz de kolaylıkla güzel bir süsleme ile bir bohça hazırlayabilirsiniz.

Nişan tepsisi: Günümüzde ağaçtan doğal görünümlü tepsi tasarımlarını kendiniz de yapabilirsiniz. 200’tl fiyata Beyazıt’ta satılan bu ürünleri kendiniz 50 tl maliyet ile yapmanız gayet mümkün. organizatörler ise bunun fiyatını yaklaşık 500 tl’ye kadar çıkarabilmekte.

Damat Kahvesi: Yine evde kendiniz yapabileceğiniz hoş ve  anlamlı tasarımlar bulmak mümkün ihtiyacınız olan sadece renkli boya kalemleri.

Alyans Fiyatları: Toplamda 22 ayar 8-9 gram altından oluşan yüzükleri 1200 ile 1900 tl arasında satın almanız mümkün.

Nişan takıları: Alt limiti 1200 tl’den başlayan ve 8000 tl’ye kadar fiyatları bulunan ve el işçiliğinin çok yüksek olması nedeni ile bozdurulur ise değerini oldukça kaybeden bir şey olduğu için daha sonra bozduracaksanız bu şekilde bir maliyete karşılıklı olarak anlaşarak girmemenizi tavsiye ediyorum.
nişan ve söz tepsi-takı-bohça fotoğrafları 1
nişan ve söz tepsi-takı-bohça fotoğrafları 2 nişan ve söz tepsi-takı-bohça fotoğrafları 3 nişan ve söz tepsi-takı-bohça fotoğrafları 4

nişan ve söz tepsi-takı-bohça fotoğrafları 5 nişan ve söz tepsi-takı-bohça fotoğrafları 6
nişan ve söz tepsi-takı-bohça fotoğrafları 7 nişan ve söz tepsi-takı-bohça fotoğrafları 8 nişan ve söz tepsi-takı-bohça fotoğrafları 9 nişan ve söz tepsi-takı-bohça fotoğrafları 10 nişan ve söz tepsi-takı-bohça fotoğrafları 11 nişan ve söz tepsi-takı-bohça fotoğrafları 12
nişan ve söz tepsi-takı-bohça fotoğrafları 13 nişan ve söz tepsi-takı-bohça fotoğrafları 14 nişan ve söz tepsi-takı-bohça fotoğrafları 15 nişan ve söz tepsi-takı-bohça fotoğrafları 16 nişan ve söz tepsi-takı-bohça fotoğrafları 17 nişan ve söz tepsi-takı-bohça fotoğrafları 18

3 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et