Tüm Saç Renkleri

Nişan için Saç Modelleri

Nişan Arifesinde saç modelinizi en azından bir kere prova etmenizi öneriyorum. Doğal görüntünün yanında genellikle Ev arasında yapılan Nişan ve söz etkinlikleri sizi aynı zamanda bir peri masalında gibi göstermeli. Bu nedenle parlatıcı sert saç spreylerinden kaçınıp zarif saç örgüleri ile parlak ve doğal bir görünümde biçimlendireceğiniz saçlarınız sizin nişan töreninizde hem çok daha güzel hem de daha doğal ve zarif görünmenize katkı sağlayacaktır. Sizler için seçtiğim Nişanlık saç modelleri tam bu noktada özel olarak derlendi.  nisan_sac-01 nisan_sac-02 nisan_sac-03 nisan_sac-04

nisan_sac-05 nisan_sac-06
nisan_sac-07 nisan_sac-08 nisan_sac-09 nisan_sac-10 nisan_sac-11 nisan_sac-12
nisan_sac-13 nisan_sac-14 nisan_sac-15

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et