implant
Tüm Saç Renkleri

Nike Bayan Spor Ayakkabı Modelleri 2015

Nike 2015 senesinde kendisini aşan bir koleksiyon çıkarmış. Çok fazla farklı tasarım çok ayrı konsept ve kategorilerde toplanıyor. Her kategoride 30 dan fazla spor ayakkabı bulmak mümkün ve en çok güzel bir uygulama geliştirmişler. İnternet sitelerinde ayakkabının seçtiğiniz belli bölümlerin renklerini kendiniz belirleyebiliryorsunuz. Muhteşem bir uygulama. Hem bu uygulamayı denemek hem tüm nike bayan spor ayakkabı modellerine ulaşmak için tıklayınız..
nike_s_1 nike_s_2 nike_s_3 nike_s_4

nike_s_5 nike_s_6
nike_s_7 nike_s_8 nike_s_9 nike_s_10 nike_s_11 nike_s_12
nike_s_13 nike_s_14 nike_s_15 nike_s_16 nike_s_17 nike_s_18 nike_s_19 nike_s_20

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et