Tüm Saç Renkleri

Nike Bayan Cüzdan Modelleri

Nike markası özellikle spor yaparken kullanılabilecek spor cüzdan modelleri de üretiyor. Modeller her ne kadar demode olarak görünse de Nike’ın sanırım tasarım konusunda fazla bir iddiası yok. Klasik spor cüzdanlarından bir fark olduğunu da sanmıyorum Ayrıca bel için kullanabileceğiniz spor çantalar bir nebze olsun daha güzel.  Bu cüzdan modellerini Nike mağazalarından satın alabilirsiniz

nike bayan cüzdan modelleri 1

Aslında bu modeller biraz eski kendinizde görebileceğiniz gibi tasarımlarda bize kalırsa son derece başarısız. Hernekadar Nike bir spor markası olsa da ve bu konsept’de tasarımlar ortaya koysa da bize kalem kutusundan pek bir farkı yokmuş gibi görünüyor. Sizce de öyle değil mi. Renkler ve tasarımlar Nike’in bayan Cüzdan tasarımları kategorisinde bizim için sınıfta kaldı.

nike bayan cüzdan modelleri 2

2019 Cüzdanlar Nike

nike bayan cüzdan modelleri 6
nike bayan cüzdan modelleri 7

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et