implant
Tüm Saç Renkleri

Nike Air Max Erkek Modelleri 2015

Daha önce nike bayan Air Max 2015 modellerini sunmuştuk.  Hazır derlemişken Erkek 2015 Nike Air Max modellerini de sunalım dedik. Hem koşu hem yürüyüş ayakkabısı olarak tasarlanan özellikle zıpladığınızda bunu çok rahat bir dinamikle gerçekleştiren Air Max modelleri son derece populer. Fiyatları 130 ile 220 tl arasında değişiyor.  Pek çok modelin ise Türkiye mağazalarında satılmadığını biliyoruz. Bu spor ayakkabıları Nike Türkiye mağazaları ve resmi web sitesinden bu ayakkabıları satın alabilirsiniz. :  nike.comnike-air-max-05 nike-air-max-06 nike-air-max-09 nike-air-max-10

nike-air-max-11 nike-air-max-12
nike-air-max-13 nike-air-max-15 nike-air-max-16 nike-air-max-17 nike-air-max-18 nike-air-max-19
nike-air-max-21 nike-air-max-25 nike-air-max-27 nike-air-max-30

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et