Tüm Saç Renkleri

Nebahat Çehre Saç Rengi

Nebahat Çehre 1944 doğumlu. 70 yaşında. Bu yaşta bukadar diri bir vucut, bu kadar diri bir cilt gerçekten saygı duyuyorum. Üstelik oyunculuğu ile de kendisinden söz ettiren Nebahat hanım  bu yaşta hala bu kadar güzel ve çekici olmasını biraz da hala gür ve canlı duran saçlarına bağlı. genellikle kahve tonlarında saç rengi. Bazen kızıl renkler, karamel krepe balyajlar da saçlarında görmekteyiz.nebehat-cehre2 nebehat-cehre3 nebehat-cehre4 nebehat-cehre5

nebehat-cehre6 nebehat-cehre7
nebehat-cehre8

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et